MOBİL ÖDEME BOZ 


Türkiye'nin önde gelen operatörleri Turkcell, Vodafone, Türktelekom faturalı hatlarımız ile Mobil Ödeme Boz Mobil bakiyenizi nakite çevirin. Günün her saati sitemizden canlı destek veya whatsapp üzerinden baglanıp mobil ödeme bozma işlemi yapabilirsiniz. Günlük Mobil ödeme limitinize göre mobil ödeme bozum işlemi yapıp banka hesabınıza nakit para çekimi yapabilirsiniz. 

Sizlere 2 Yıllık Güven ile mobil ödeme bozumu aktif hale getirdik, Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatörlerin mobil ödeme limitlerini hemen bozdur ve banka hesabınıza nakit olarak alabilirsiniz. 10:00 - 02:59 saatleri arasında  whatsapp hattımız üzerinden müşteri temsilcilerimizle iletişime geçerek mobil ödeme limitinizi bozdurabilir 5 ila 10 dakika içerisinde belirtilen banka hesaplarına ödemenizi alabilirsiniz. Mobil hattınızla mobil ödeme yapmak için kullanmış olduğunuz mobil hattın 90 günden fazladır aktif halde kullanmış olmanız gerekmektedir. 

Tüm operatörler bozum işlemi yapılmaktadır. Yanlız bazı operatörlerin mobil ödeme limitleri farklıdır bu konu hakkında alt tarafta size bilgi verilmektedir. Mobil ödeme limitinizi ve gün veya aylık limitinizi ögrenmeden işlem yaptırmayınız. Operatörünüzü arayabilir yada bu konu hakkında canlı destek ekibimizden nasıl mobil ödeme limit ögreneceginiz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bazı durumlarda operatörünüz tarafından mobil ödemeniz kapalı olabilir bu konu hakkındada sitemizde açıklamamız mevcuttur. Şayet daha detaylı bilgi almak için sitemiz üzerinden canlı destek veya whatsapp üzerinden destek alabilirsiniz. 

Mobil ödeme bozma işlemlerinde hattın yasal sahibi degilseniz işlem yapılmamaktadır. Tarafımıza farklı numaralar verildigi gibi durumlarda işlem yapmama hakkına sahibizdir. Bu gibi dolandırıcılıklarda sizlerin madur olmaması içi tüm önlemler tarafımızca alınmaktadır. 

Mobil ödeme limitiniz oldugu halde mobil bozumu yapamaktaysanız büyük olasılıkla ödenmemiş faturanız vardır faturanızı ödeme işleminden sonra bozum yapabilirsiniz. Konturlu hatlarda yani faturalı olmayan hatlara mobil bozum işlemi yapılmamaktadır. Konturlu hatlarda mobil ödeme limiti 600 TL olarak görünmektedir bu sizi yanıltmasın mobil ödeme işlemi yapılmamaktadır. 


Yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet sunmaktadır. Hizmet sunmakta oldugumuz bu sektörde her geçen gün dolandırıcı sayısının artması dikkat etmeniz gereken en önemli husustur.  Mobil Ödeme Bozdurma Bu noktada sizlere yıllardır güvenle hizmet sunan ekibimiz 7-24 sizlere bir mesaj kadar yakındır.

DİKKAT ETMENİZ GEREKENLER

Farklı site isimleri ile Bozum işlemi yaptıgını söyleyen ve 120 TL bozuma 100 TL 90 TL  ödeme yapacagı sözünü veren siteler kesinlikle dolandırıcıdır dikkat edin bu konuda. Dolandırcılık yapan bu gibi sitelerde sadece Canlı destek vardır hiç bir şekilde kurumsal numara yoktur iletişim  bilgileri yoktur. 

OPERATÖRLER


Tek Seferlik işlem limiti 50TL ile 150TL arasında değişim göstermektedir.

Günlük işlem limiti 50TL ile 350TL arasında değişim göstermektedir.

Aylık toplam işlem limiti 50TL ile 750TL arasında değişim göstermektedir.

*Mobil Limitler müşterinin ödeme performansına göre belirlenmektedir.


VODAFONE MOBİL ÖDEME BOZDURMA HAKKINDA  

Vodafone kullanıcısıysanız; akıllı telefonunuzun mesaj bölümüne girerek, “MOBILODEME AC” yazıp 7878’e mesaj göndererek hattınızı mobil ödemeye açabilirsiniz. Kapatmak için ise, “MOBİLODEME KAPAT” yazıp yine 7878’e mesaj göndermeniz yeterlidir. 


4 Aydan büyük büyük hatlar için mobil ödeme limiti Faturasız  hatlarda 500 TL faturalı hatlarda 400 TL 'dir

TÜRK TELEKOM MOBİL ÖDEME BOZDURMA HAKKINDA

Türk Telekom kullanıcısı iseniz hattınız 1-120 gün arasındaysa mobil ödeme limitiniz 40 TL' dir. 

4 Aydan büyük büyük hatlar için mobil ödeme limiti Faturasız  hatlarda 500 TL faturalı hatlarda 400 TL 'dir

Türk Telekom’a kayıtlı hattınız ile mobil ödeme işlemini gerçekleştirmeye çalışırken, hattınızın mobil ödemeye kapalı olduğu uyarısı alıyorsanız; mesaj bölümüne MOBILODEME KAYIT yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterlidir. Hattınıza gelecek onay mesajından sonra, hattınızı mobil ödeme işlemlerinde kullanabilirsiniz. 

TURKCELL MOBİL ÖDEME BOZDURMA HAKKINDA

Hattınızı mobil ödemeye açmak için dilerseniz müşteri hizmetlerini arayabilir ya da dilerseniz “MOBİLODEME AC” yazıp 2222’ye mesaj göndererek de Turkcell mobil ödemeye açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

4 Aydan büyük büyük hatlar için mobil ödeme limiti Faturasız  hatlarda 500 TL faturalı hatlarda 400 TL 'dir

Whatsapp Hattına bağlanarak mobil ödeme bozdurma işleminizi yapabilirsiniz...

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar